GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Sankt Veit, Austri Ferizaj, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:20Sankt VeitStacioni Sankt Veit

06:20FerizajStacioni Ferizaj

Baci Tours
?€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:20Sankt VeitStacioni Sankt Veit

06:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Baci Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Bleri TravelPritja: 25 minuta
3

06:45PrishtinëStacioni Prishtinë

07:45FerizajStacioni Ferizaj

Bleri Travel
1.5€
Kohëzgjatja totale:~16 orë, 25 minuta
Çmimi total: 1.5
1

15:20Sankt VeitStacioni Sankt Veit

06:20PrizrenStacioni Prizren

Baci Tours
?€
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 2 orë, 40 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

10:10FerizajStacioni Ferizaj

Vector Travel
?€
Kohëzgjatja totale:~18 orë, 50 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.