GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Rogaçicë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

05:59RogaçicëStacioni Rogaçicë

06:33GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.2€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 17 minuta
3

06:50GjilanStacioni Gjilan

08:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 3.7
1

06:44RogaçicëStacioni Rogaçicë

07:18GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.2€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 12 minuta
3

07:30GjilanStacioni Gjilan

08:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Dalina
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 3.7
1

06:44RogaçicëStacioni Rogaçicë

07:18GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.2€
2
Ndërrim në: DalinaPritja: 14 minuta
3

07:32GjilanStacioni Gjilan

08:46PrishtinëStacioni Prishtinë

Dalina
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 3.7
1

07:44RogaçicëStacioni Rogaçicë

08:18GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.2€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 12 minuta
3

08:30GjilanStacioni Gjilan

09:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Alia Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 3.7
1

07:44RogaçicëStacioni Rogaçicë

08:18GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.2€
2
Ndërrim në: Graniti TransPritja: 17 minuta
3

08:35GjilanStacioni Gjilan

09:49PrishtinëStacioni Prishtinë

Graniti Trans
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 3.7
1

08:37RogaçicëStacioni Rogaçicë

09:10GjilanStacioni Gjilan

Mensi
1.2€
2
Ndërrim në: AmiriPritja: 20 minuta
3

09:30GjilanStacioni Gjilan

10:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Amiri
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta
Çmimi total: 3.7
1

09:22RogaçicëStacioni Rogaçicë

09:55GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.2€
2
Ndërrim në: Buna ToursPritja: 15 minuta
3

10:10GjilanStacioni Gjilan

11:24PrishtinëStacioni Prishtinë

Buna Tours
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 3.7
1

09:59RogaçicëStacioni Rogaçicë

10:33GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.2€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 17 minuta
3

10:50GjilanStacioni Gjilan

12:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Alia Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
Çmimi total: 3.7
1

10:47RogaçicëStacioni Rogaçicë

11:20GjilanStacioni Gjilan

Musa Travel
1.2€
2
Ndërrim në: PerparimiPritja: 10 minuta
3

11:30GjilanStacioni Gjilan

12:46PrishtinëStacioni Prishtinë

Perparimi
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 3.7
1

13:44RogaçicëStacioni Rogaçicë

14:18GjilanStacioni Gjilan

Alp Comerc
1.2€
2
Ndërrim në: Mimoza 93Pritja: 12 minuta
3

14:30GjilanStacioni Gjilan

15:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Mimoza 93
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 3.7

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.