GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Raushiq, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:07RaushiqStacioni Raushiq

07:20PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: OrbitaPritja: 20 minuta
3

07:40PejëStacioni Pejë

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Orbita
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
Çmimi total: 5
1

07:37RaushiqStacioni Raushiq

07:50PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 10 minuta
3

08:00PejëStacioni Pejë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

08:37RaushiqStacioni Raushiq

08:50PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 10 minuta
3

09:00PejëStacioni Pejë

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

09:37RaushiqStacioni Raushiq

09:50PejëStacioni Pejë

Edi Tours
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 10 minuta
3

10:00PejëStacioni Pejë

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

11:37RaushiqStacioni Raushiq

11:50PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 10 minuta
3

12:00PejëStacioni Pejë

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5
1

12:07RaushiqStacioni Raushiq

12:20PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 20 minuta
3

12:40PejëStacioni Pejë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
Çmimi total: 5
1

12:37RaushiqStacioni Raushiq

12:50PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: Ballkani PejëPritja: 10 minuta
3

13:00PejëStacioni Pejë

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Ballkani Pejë
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 43 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.