GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Radostë, Kosovë Tiranë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:34RadostëStacioni Radostë

16:13PrizrenStacioni Prizren

Syla Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirana MetropolPritja: 22 minuta
3

16:35PrizrenStacioni Prizren

18:40TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 6 minuta
Çmimi total: 15
1

16:24RadostëStacioni Radostë

17:03PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Arditi ToursPritja: 27 minuta
3

17:30PrizrenStacioni Prizren

20:10TiranëStacioni Tiranë

Arditi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.