GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Radostë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00TiranëStacioni Tiranë

16:40PrizrenStacioni Prizren

Nakaj
?€
2
Ndërrim në: Destani TransPritja: 25 minuta
3

17:05PrizrenStacioni Prizren

17:46RadostëStacioni Radostë

Destani Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 46 minuta
1

15:00TiranëStacioni Tiranë

18:00PrizrenStacioni Prizren

Tirana Metropol
15€

Informata

2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 45 minuta
3

18:45PrizrenStacioni Prizren

19:24RadostëStacioni Radostë

Atmaxha
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 24 minuta
Çmimi total: 15
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:10PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
?€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 35 minuta
3

18:45PrizrenStacioni Prizren

19:24RadostëStacioni Radostë

Atmaxha
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
1

15:30TiranëStacioni Tiranë

18:30PrizrenStacioni Prizren

Memi Reisen
15€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 15 minuta
3

18:45PrizrenStacioni Prizren

19:24RadostëStacioni Radostë

Atmaxha
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 54 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.