GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Radac, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:25RadacStacioni Radac

07:45PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 15 minuta
3

08:00PejëStacioni Pejë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5
1

09:10RadacStacioni Radac

09:30PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Bashkimi TuristPritja: 10 minuta
3

09:40PejëStacioni Pejë

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Bashkimi Turist
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5
1

10:30RadacStacioni Radac

10:50PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Euro - ToursPritja: 10 minuta
3

11:00PejëStacioni Pejë

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Euro - Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5
1

12:00RadacStacioni Radac

12:20PejëStacioni Pejë

Toli
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 20 minuta
3

12:40PejëStacioni Pejë

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

14:00RadacStacioni Radac

14:20PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 20 minuta
3

14:40PejëStacioni Pejë

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

16:40RadacStacioni Radac

17:00PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: Omega T.Pritja: 20 minuta
3

17:20PejëStacioni Pejë

18:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Omega T.
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

17:40RadacStacioni Radac

18:00PejëStacioni Pejë

Toli
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 20 minuta
3

18:20PejëStacioni Pejë

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.