GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qinam, Shqipëri Tiranë, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:30Ersekë

08:42QinamStacioni Qinam

12:26TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë

12:30Ersekë

12:42QinamStacioni Qinam

16:26TiranëStacioni Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:12QinamStacioni Qinam

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 16 minuta
3

09:59LibrazhdStacioni Librazhd

11:12TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

07:12QinamStacioni Qinam

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: Green Bus TravelPritja: 17 minuta
3

10:00LibrazhdStacioni Librazhd

11:13TiranëStacioni Tiranë

Green Bus Travel
300Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta
Çmimi total: 300 Lekë
1

07:12QinamStacioni Qinam

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: ProdaniPritja: 22 minuta
3

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

11:18TiranëStacioni Tiranë

Prodani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
1

07:12QinamStacioni Qinam

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

10:13LibrazhdStacioni Librazhd

11:26TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
1

07:12QinamStacioni Qinam

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Shqiponja TransPritja: 16 minuta
3

09:59LibrazhdStacioni Librazhd

11:12TiranëStacioni Tiranë

Shqiponja Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë
1

07:12QinamStacioni Qinam

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Green Bus TravelPritja: 17 minuta
3

10:00LibrazhdStacioni Librazhd

11:13TiranëStacioni Tiranë

Green Bus Travel
300Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 1 minuta
Çmimi total: 300 Lekë
1

07:12QinamStacioni Qinam

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: ProdaniPritja: 22 minuta
3

10:05LibrazhdStacioni Librazhd

11:18TiranëStacioni Tiranë

Prodani
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 6 minuta
1

07:12QinamStacioni Qinam

09:43LibrazhdStacioni Librazhd

Auto Duka Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

10:13LibrazhdStacioni Librazhd

11:26TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
1

08:12QinamStacioni Qinam

08:53KorçëStacioni Korçë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Er - TransPritja: 30 minuta
3

09:23KorçëStacioni Korçë

12:26TiranëStacioni Tiranë

Er - Trans
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 14 minuta
1

08:12QinamStacioni Qinam

08:53KorçëStacioni Korçë

Er - Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 37 minuta
3

09:30KorçëStacioni Korçë

12:33TiranëStacioni Tiranë

Star Bus Korça
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 21 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.