GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qinam, Shqipëri Prrenjas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

14:00Ersekë

14:12QinamStacioni Qinam

16:17PrrenjasStacioni Prrenjas

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:12QinamStacioni Qinam

14:53KorçëStacioni Korçë

Xhejni Travel
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

15:15KorçëStacioni Korçë

16:39PrrenjasStacioni Prrenjas

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
1

14:12QinamStacioni Qinam

14:53KorçëStacioni Korçë

Riki Trans
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 22 minuta
3

15:15KorçëStacioni Korçë

16:39PrrenjasStacioni Prrenjas

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 27 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.