GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Qinam, Shqipëri Lumalas, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

12:30Ersekë

12:42QinamStacioni Qinam

13:34LumalasStacioni Lumalas

16:26Tiranë

Eno Sh.P.K
?Lekë

13:30Ersekë

13:42QinamStacioni Qinam

14:34LumalasStacioni Lumalas

18:18Durrës

Auto Duka Trans
?Lekë

14:00Ersekë

14:12QinamStacioni Qinam

15:04LumalasStacioni Lumalas

18:48Durrës

Xhejni Travel
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:39QinamStacioni Qinam

10:20KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Morava 94Pritja: 10 minuta
3

10:30KorçëStacioni Korçë

10:41LumalasStacioni Lumalas

Morava 94
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
1

10:10QinamStacioni Qinam

10:51KorçëStacioni Korçë

Morava 94
?Lekë
2
Ndërrim në: Demokracia 95Pritja: 9 minuta
3

11:00KorçëStacioni Korçë

11:11LumalasStacioni Lumalas

Demokracia 95
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 1 minuta
1

10:39QinamStacioni Qinam

11:20KorçëStacioni Korçë

Argjiro Shpk
?Lekë
2
Ndërrim në: El Alba 2 Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

11:30KorçëStacioni Korçë

11:41LumalasStacioni Lumalas

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 2 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.