GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pukë, Shqipëri Gjirokastër, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00PukëStacioni Pukë

08:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 20 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

13:10GjirokastërStacioni Gjirokastër

Tirka 2000
12€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 10 minuta
Çmimi total: 12
1

09:00PukëStacioni Pukë

11:40TiranëStacioni Tiranë

Markaj Sh.P.K
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 20 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

15:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 12
1

10:00PukëStacioni Pukë

12:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 20 minuta
3

13:00TiranëStacioni Tiranë

16:30GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 12
1

11:00PukëStacioni Pukë

13:40TiranëStacioni Tiranë

Markaj Sh.P.K
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 50 minuta
3

14:30TiranëStacioni Tiranë

18:00GjirokastërStacioni Gjirokastër

Argjiro SH.P.K
12€
Kohëzgjatja totale:~7 orë
Çmimi total: 12
1

12:00PukëStacioni Pukë

14:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
400Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 50 minuta
3

15:30TiranëStacioni Tiranë

19:40GjirokastërStacioni Gjirokastër

Tirka 2000
12€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 40 minuta
Çmimi total: 12

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.