GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pukë, Shqipëri Lushnje, Shqipëri

1

06:00PukëStacioni Pukë

08:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
400Lekë
2
Ndërrim në: Tirka 2000Pritja: 20 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:38LushnjeStacioni Lushnje

Tirka 2000
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
1

06:00PukëStacioni Pukë

08:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
400Lekë
2
Ndërrim në: Dhembeli Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:38LushnjeStacioni Lushnje

Dhembeli Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

06:00PukëStacioni Pukë

08:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
400Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

09:00TiranëStacioni Tiranë

10:38LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
1

06:00PukëStacioni Pukë

08:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
400Lekë
2
Ndërrim në: Piko Sh.P.KPritja: 30 minuta
3

09:10TiranëStacioni Tiranë

10:48LushnjeStacioni Lushnje

Piko Sh.P.K
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 48 minuta
Çmimi total: 800 Lekë
1

06:00PukëStacioni Pukë

08:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
400Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 35 minuta
3

09:15TiranëStacioni Tiranë

10:53LushnjeStacioni Lushnje

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 53 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

06:00PukëStacioni Pukë

08:40TiranëStacioni Tiranë

Terbuni Trans
400Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 40 minuta
3

09:20TiranëStacioni Tiranë

10:45LushnjeStacioni Lushnje

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 45 minuta
Çmimi total: 400 Lekë
1

09:00PukëStacioni Pukë

11:40TiranëStacioni Tiranë

Markaj Sh.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: KompaktPritja: 20 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

13:38LushnjeStacioni Lushnje

Kompakt
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 600 Lekë
1

09:00PukëStacioni Pukë

11:40TiranëStacioni Tiranë

Markaj Sh.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: Koha EkspresPritja: 20 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

13:38LushnjeStacioni Lushnje

Koha Ekspres
400Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 1000 Lekë
1

09:00PukëStacioni Pukë

11:40TiranëStacioni Tiranë

Markaj Sh.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 20 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

13:38LushnjeStacioni Lushnje

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
1

09:00PukëStacioni Pukë

11:40TiranëStacioni Tiranë

Markaj Sh.P.K
600Lekë
2
Ndërrim në: Ensilv -BusPritja: 20 minuta
3

12:00TiranëStacioni Tiranë

13:38LushnjeStacioni Lushnje

Ensilv -Bus
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~4 orë, 38 minuta
Çmimi total: 600 Lekë

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.