GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prizren, Kosovë Tivar, Mali i Zi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:30PrizrenStacioni Prizren

23:30TivarStacioni Tivar

Vetoni Tourist
15€

22:10PrizrenStacioni Prizren

03:15TivarStacioni Tivar

Barileva
15€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:00PrizrenStacioni Prizren

14:30UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 20 minuta
3

14:50UlqinStacioni Ulqin

15:25TivarStacioni Tivar

Pa Percaktuar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
1

10:00PrizrenStacioni Prizren

14:30UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
2
Ndërrim në: Pa PercaktuarPritja: 20 minuta
3

14:50UlqinStacioni Ulqin

15:25TivarStacioni Tivar

Pa Percaktuar
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 25 minuta
Çmimi total: 15
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.