GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Gjakovë, Kosovë Tivar, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:35GjakovëStacioni Gjakovë

19:22PejëStacioni Pejë

Monika
3€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: BarilevaPritja: 1 orë, 8 minuta
3

20:30PejëStacioni Pejë

02:40TivarStacioni Tivar

Barileva
15€
Kohëzgjatja totale:~8 orë, 5 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.