GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prizren, Kosovë Llugaxhi, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
?€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 10 minuta
3

14:30FerizajStacioni Ferizaj

14:52LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Fehmi-Company
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 1
1

13:10PrizrenStacioni Prizren

14:20FerizajStacioni Ferizaj

Merkatori
4.5€
2
Ndërrim në: Fehmi-CompanyPritja: 10 minuta
3

14:30FerizajStacioni Ferizaj

14:52LlugaxhiStacioni Llugaxhi

Fehmi-Company
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 5.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.