GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Llugaxhi, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:43LlugaxhiStacioni Llugaxhi

17:05FerizajStacioni Ferizaj

Fehmi-Company
1€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Vector TravelPritja: 10 minuta
3

17:15FerizajStacioni Ferizaj

18:25PrizrenStacioni Prizren

Vector Travel
4€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 42 minuta
Çmimi total: 4

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.