GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Vushtrri, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

08:45PrishtinëStacioni Prishtinë

09:17VushtrriStacioni Vushtrri

09:33Mitrovicë

Besi
?€

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

09:32VushtrriStacioni Vushtrri

09:48Mitrovicë

Agjensia Turistike Labinoti
?€

09:15PrishtinëStacioni Prishtinë

09:47VushtrriStacioni Vushtrri

10:03Mitrovicë

Union
?€

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

10:02VushtrriStacioni Vushtrri

10:18Mitrovicë

Balli
?€

09:45PrishtinëStacioni Prishtinë

10:17VushtrriStacioni Vushtrri

10:33Mitrovicë

Balli
?€

10:00PrishtinëStacioni Prishtinë

10:32VushtrriStacioni Vushtrri

10:48Mitrovicë

Beka Tours
?€

10:15PrishtinëStacioni Prishtinë

10:47VushtrriStacioni Vushtrri

11:03Mitrovicë

Qendrimi
?€

10:30PrishtinëStacioni Prishtinë

11:02VushtrriStacioni Vushtrri

11:18Mitrovicë

Shkëndija
?€

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:17VushtrriStacioni Vushtrri

11:33Mitrovicë

Blendi Reisen
?€

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:32VushtrriStacioni Vushtrri

11:48Mitrovicë

Qendrimi
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.