GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Vlorë, Shqipëri Vushtrri, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00VlorëStacioni Vlorë

16:23DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 1 orë, 7 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

23:40VushtrriStacioni Vushtrri

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 40 minuta
1

14:30VlorëStacioni Vlorë

16:53DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: Vellezrit ThaqiPritja: 37 minuta
3

17:30DurrësStacioni Durrës

23:40VushtrriStacioni Vushtrri

Vellezrit Thaqi
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 10 minuta
1

14:30VlorëStacioni Vlorë

16:53DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: UnionPritja: 1 orë, 7 minuta
3

18:00DurrësStacioni Durrës

00:10VushtrriStacioni Vushtrri

Union
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 40 minuta
1

15:00VlorëStacioni Vlorë

17:23DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?€
2
Ndërrim në: UnionPritja: 37 minuta
3

18:00DurrësStacioni Durrës

00:10VushtrriStacioni Vushtrri

Union
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 10 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.