GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Trestenik, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
5€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 30 minuta
3

15:30PejëStacioni Pejë

16:00TrestenikStacioni Trestenik

Burimi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 5
1

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
5€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 1 orë
3

16:00PejëStacioni Pejë

16:30TrestenikStacioni Trestenik

Burimi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5
1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 40 minuta
3

16:00PejëStacioni Pejë

16:30TrestenikStacioni Trestenik

Burimi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 5
1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 1 orë, 10 minuta
3

16:30PejëStacioni Pejë

17:00TrestenikStacioni Trestenik

Burimi
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 5
1

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

15:40PejëStacioni Pejë

Kujtimi Bus
5€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 20 minuta
3

16:00PejëStacioni Pejë

16:30TrestenikStacioni Trestenik

Burimi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5
1

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

15:40PejëStacioni Pejë

Kujtimi Bus
5€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 50 minuta
3

16:30PejëStacioni Pejë

17:00TrestenikStacioni Trestenik

Burimi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 40 minuta
Çmimi total: 5
1

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
5€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 30 minuta
3

16:30PejëStacioni Pejë

17:00TrestenikStacioni Trestenik

Burimi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 20 minuta
Çmimi total: 5
1

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
5€
2
Ndërrim në: MergimiPritja: 1 orë
3

17:00PejëStacioni Pejë

17:30TrestenikStacioni Trestenik

Mergimi
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5
1

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: MergimiPritja: 40 minuta
3

17:00PejëStacioni Pejë

17:30TrestenikStacioni Trestenik

Mergimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 30 minuta
Çmimi total: 5
1

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 1 orë, 10 minuta
3

17:30PejëStacioni Pejë

18:00TrestenikStacioni Trestenik

Burimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~3 orë
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.