GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Trestenik, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:00TiranëStacioni Tiranë

17:30PejëStacioni Pejë

Gashi Travel
15€
2
Ndërrim në: BurimiPritja: 30 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:30TrestenikStacioni Trestenik

Burimi
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.