GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Strellc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:40PejëStacioni Pejë

Deli Abazi
5€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 10 minuta
3

10:50PejëStacioni Pejë

11:05StrellcStacioni Strellc

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 45 minuta
Çmimi total: 5
1

11:40PrishtinëStacioni Prishtinë

13:00PejëStacioni Pejë

Koha
5€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 15 minuta
3

13:15PejëStacioni Pejë

13:30StrellcStacioni Strellc

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 50 minuta
Çmimi total: 5
1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 20 minuta
3

15:40PejëStacioni Pejë

15:55StrellcStacioni Strellc

Erion Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.