GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Përlep, Kosovë Strellc, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

07:21PërlepStacioni Përlep

07:27DeçanStacioni Deçan

Gramozi
0.5€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 50 minuta
3

08:17DeçanStacioni Deçan

08:22StrellcStacioni Strellc

Juniku Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 1 minuta
Çmimi total: 0.5
1

07:36PërlepStacioni Përlep

07:42DeçanStacioni Deçan

Albi
0.5€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 35 minuta
3

08:17DeçanStacioni Deçan

08:22StrellcStacioni Strellc

Juniku Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~46 minuta
Çmimi total: 0.5
1

07:51PërlepStacioni Përlep

07:57DeçanStacioni Deçan

Mendi
0.5€
2
Ndërrim në: Juniku ReisenPritja: 20 minuta
3

08:17DeçanStacioni Deçan

08:22StrellcStacioni Strellc

Juniku Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~31 minuta
Çmimi total: 0.5
1

07:51PërlepStacioni Përlep

07:57DeçanStacioni Deçan

Mendi
0.5€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 50 minuta
3

08:47DeçanStacioni Deçan

08:52StrellcStacioni Strellc

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 1 minuta
Çmimi total: 0.5
1

08:01PërlepStacioni Përlep

08:07DeçanStacioni Deçan

Halimaj
0.5€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 40 minuta
3

08:47DeçanStacioni Deçan

08:52StrellcStacioni Strellc

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~51 minuta
Çmimi total: 0.5
1

08:21PërlepStacioni Përlep

08:27DeçanStacioni Deçan

Halimaj
0.5€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 20 minuta
3

08:47DeçanStacioni Deçan

08:52StrellcStacioni Strellc

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~31 minuta
Çmimi total: 0.5
1

09:36PërlepStacioni Përlep

10:02PejëStacioni Pejë

Monika
2€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 48 minuta
3

10:50PejëStacioni Pejë

11:05StrellcStacioni Strellc

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 29 minuta
Çmimi total: 2
1

09:51PërlepStacioni Përlep

10:17PejëStacioni Pejë

Travel Agency "Dreni"
2€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 33 minuta
3

10:50PejëStacioni Pejë

11:05StrellcStacioni Strellc

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 14 minuta
Çmimi total: 2
1

10:06PërlepStacioni Përlep

10:32PejëStacioni Pejë

Gramozi
2€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 18 minuta
3

10:50PejëStacioni Pejë

11:05StrellcStacioni Strellc

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~59 minuta
Çmimi total: 2
1

11:36PërlepStacioni Përlep

11:42DeçanStacioni Deçan

Juniku Reisen
0.5€
2
Ndërrim në: Erion ToursPritja: 45 minuta
3

12:27DeçanStacioni Deçan

12:32StrellcStacioni Strellc

Erion Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~56 minuta
Çmimi total: 0.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.