GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Selanik, Greqi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:55ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Simeonidis ToursPritja: 1 orë, 5 minuta
3

17:00ShkupStacioni Shkup

21:30SelanikStacioni Selanik

Simeonidis Tours
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 8.5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.