GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Tiranë, Shqipëri Selanik, Greqi

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

11:00TiranëStacioni Tiranë

21:50SelanikStacioni Selanik

Alba Trans
150€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

09:30TiranëStacioni Tiranë

12:33KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
700Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 32 minuta
3

13:05KorçëStacioni Korçë

19:20SelanikStacioni Selanik

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 50 minuta
1

09:35TiranëStacioni Tiranë

12:38KorçëStacioni Korçë

Demokracia 95
?Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 27 minuta
3

13:05KorçëStacioni Korçë

19:20SelanikStacioni Selanik

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 45 minuta
1

11:00TiranëStacioni Tiranë

14:03KorçëStacioni Korçë

El Alba 2 Sh.P.K
700Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 1 orë, 33 minuta
3

15:35KorçëStacioni Korçë

21:50SelanikStacioni Selanik

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~10 orë, 50 minuta
1

12:00TiranëStacioni Tiranë

15:03KorçëStacioni Korçë

Star Bus Korça
700Lekë
2
Ndërrim në: Alba TransPritja: 33 minuta
3

15:35KorçëStacioni Korçë

21:50SelanikStacioni Selanik

Alba Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~9 orë, 50 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.