GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Plavë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:50PrishtinëStacioni Prishtinë

08:35PrizrenStacioni Prizren

Bres Turs
5€
2
Ndërrim në: QazaPritja: 25 minuta
3

09:00PrizrenStacioni Prizren

09:59PlavëStacioni Plavë

Qaza
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5
1

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:05PrizrenStacioni Prizren

Drini Reisen
5€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 25 minuta
3

10:30PrizrenStacioni Prizren

11:29PlavëStacioni Plavë

Bashkimi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5
1

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:05PrizrenStacioni Prizren

Sharri
5€
2
Ndërrim në: QazaPritja: 25 minuta
3

13:30PrizrenStacioni Prizren

14:29PlavëStacioni Plavë

Qaza
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5
1

12:35PrishtinëStacioni Prishtinë

14:20PrizrenStacioni Prizren

Jeta
5€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 10 minuta
3

14:30PrizrenStacioni Prizren

15:29PlavëStacioni Plavë

Bashkimi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

12:50PrishtinëStacioni Prishtinë

14:35PrizrenStacioni Prizren

Erza
5€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 25 minuta
3

15:00PrizrenStacioni Prizren

15:59PlavëStacioni Plavë

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5
1

13:05PrishtinëStacioni Prishtinë

14:50PrizrenStacioni Prizren

Didi
5€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 10 minuta
3

15:00PrizrenStacioni Prizren

15:59PlavëStacioni Plavë

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

17:35PrizrenStacioni Prizren

Arbëria Turist
5€
2
Ndërrim në: QazaPritja: 25 minuta
3

18:00PrizrenStacioni Prizren

18:59PlavëStacioni Plavë

Qaza
?€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 9 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.