GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Shtime, Kosovë Plavë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

13:19ShtimeStacioni Shtime

14:20PrizrenStacioni Prizren

Jeta
3.5€
2
Ndërrim në: Bashkimi ReisenPritja: 10 minuta
3

14:30PrizrenStacioni Prizren

15:29PlavëStacioni Plavë

Bashkimi Reisen
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 3.5
1

13:49ShtimeStacioni Shtime

14:50PrizrenStacioni Prizren

Didi
?€
2
Ndërrim në: ErzaPritja: 10 minuta
3

15:00PrizrenStacioni Prizren

15:59PlavëStacioni Plavë

Erza
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.