GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Duhël, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:05PrishtinëStacioni Prishtinë

14:08DuhëlStacioni Duhël

14:50Prizren

Didi
?€

14:00PrishtinëStacioni Prishtinë

15:03DuhëlStacioni Duhël

15:45Prizren

Bashkimi Reisen
?€

14:30PrishtinëStacioni Prishtinë

15:33DuhëlStacioni Duhël

16:15Prizren

Zhur Tours
?€

14:45PrishtinëStacioni Prishtinë

15:45DuhëlStacioni Duhël

17:24Zaplluxhe

Tosa
?€

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:23DuhëlStacioni Duhël

17:05Prizren

Dardi
?€

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

16:53DuhëlStacioni Duhël

17:35Prizren

Arbëria Turist
?€

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:43DuhëlStacioni Duhël

18:25Prizren

Bres Turs
?€

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:40DuhëlStacioni Duhël

19:19Zaplluxhe

Bres Turs
?€

16:55PrishtinëStacioni Prishtinë

17:58DuhëlStacioni Duhël

18:40Prizren

Halimaj
?€

17:15PrishtinëStacioni Prishtinë

18:18DuhëlStacioni Duhël

19:00Prizren

Erlines
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.