GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Cërcë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:20PrishtinëStacioni Prishtinë

13:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 20 minuta
3

14:00PejëStacioni Pejë

14:35CërcëStacioni Cërcë

Renesansa
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

12:40PrishtinëStacioni Prishtinë

14:00PejëStacioni Pejë

Edi Tours
5€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 15 minuta
3

14:15PejëStacioni Pejë

14:50CërcëStacioni Cërcë

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5
1

13:20PrishtinëStacioni Prishtinë

14:40PejëStacioni Pejë

Euro - Tours
5€
2
Ndërrim në: KukleciPritja: 20 minuta
3

15:00PejëStacioni Pejë

15:35CërcëStacioni Cërcë

Kukleci
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

13:40PrishtinëStacioni Prishtinë

15:00PejëStacioni Pejë

Pranvera Tours
5€
2
Ndërrim në: KukleciPritja: 15 minuta
3

15:15PejëStacioni Pejë

15:50CërcëStacioni Cërcë

Kukleci
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5
1

14:20PrishtinëStacioni Prishtinë

15:40PejëStacioni Pejë

Kujtimi Bus
5€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 20 minuta
3

16:00PejëStacioni Pejë

16:35CërcëStacioni Cërcë

Renesansa
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
5€
2
Ndërrim në: Berisha ImpexPritja: 15 minuta
3

16:15PejëStacioni Pejë

16:50CërcëStacioni Cërcë

Berisha Impex
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 10 minuta
Çmimi total: 5
1

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:40PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
5€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 20 minuta
3

17:00PejëStacioni Pejë

17:35CërcëStacioni Cërcë

Renesansa
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

15:20PrishtinëStacioni Prishtinë

16:40PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
5€
2
Ndërrim në: KukleciPritja: 20 minuta
3

17:00PejëStacioni Pejë

17:35CërcëStacioni Cërcë

Kukleci
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5
1

15:50PrishtinëStacioni Prishtinë

17:27IstogStacioni Istog

Bala
5€
2
Ndërrim në: KukleciPritja: 18 minuta
3

17:45IstogStacioni Istog

17:49CërcëStacioni Cërcë

Kukleci
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 5
1

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
2
Ndërrim në: RenesansaPritja: 20 minuta
3

18:00PejëStacioni Pejë

18:35CërcëStacioni Cërcë

Renesansa
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 15 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.