GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Cërcë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:34CërcëStacioni Cërcë

18:09PejëStacioni Pejë

Pa Percaktuar
?€
2
Ndërrim në: MirociPritja: 11 minuta
3

18:20PejëStacioni Pejë

19:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 6 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.