GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Bern, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
8€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 1 orë, 49 minuta
3

15:15ShkupStacioni Shkup

15:14BernStacioni Bern

Durmo Tours
100€
Kohëzgjatja totale:~27 orë, 44 minuta
Çmimi total: 100
1

12:30PrishtinëStacioni Prishtinë

14:25ShkupStacioni Shkup

Amalfi Tours
8.5€
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 50 minuta
3

15:15ShkupStacioni Shkup

15:14BernStacioni Bern

Durmo Tours
100€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 44 minuta
Çmimi total: 108.5
1

14:05PrishtinëStacioni Prishtinë

16:25PreshevëStacioni Preshevë

Graniti Trans
5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Durmo ToursPritja: 35 minuta
3

17:00PreshevëStacioni Preshevë

16:59BernStacioni Bern

Durmo Tours
100€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 54 minuta
Çmimi total: 100

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.