GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Ferizaj, Kosovë Bern, Zvicër

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:10FerizajStacioni Ferizaj

11:18ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€
2
Ndërrim në: SoloreisenPritja: 3 orë, 57 minuta
3

15:15ShkupStacioni Shkup

15:14BernStacioni Bern

Soloreisen
?€
Kohëzgjatja totale:~29 orë, 4 minuta
1

10:16FerizajStacioni Ferizaj

11:24ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
?€
2
Ndërrim në: SoloreisenPritja: 3 orë, 51 minuta
3

15:15ShkupStacioni Shkup

15:14BernStacioni Bern

Soloreisen
?€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 58 minuta
1

10:30FerizajStacioni Ferizaj

12:30ShkupStacioni Shkup

Vector Travel
4€
2
Ndërrim në: SoloreisenPritja: 2 orë, 45 minuta
3

15:15ShkupStacioni Shkup

15:14BernStacioni Bern

Soloreisen
?€
Kohëzgjatja totale:~28 orë, 44 minuta
Çmimi total: 4
1

12:16FerizajStacioni Ferizaj

13:26ShkupStacioni Shkup

Albusi
?€
2
Ndërrim në: SoloreisenPritja: 1 orë, 49 minuta
3

15:15ShkupStacioni Shkup

15:14BernStacioni Bern

Soloreisen
?€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 58 minuta
1

13:16FerizajStacioni Ferizaj

14:26ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
5€
2
Ndërrim në: SoloreisenPritja: 49 minuta
3

15:15ShkupStacioni Shkup

15:14BernStacioni Bern

Soloreisen
?€
Kohëzgjatja totale:~25 orë, 57 minuta
Çmimi total: 5
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.