GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pogradec, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

15:00PogradecStacioni Pogradec

17:12TiranëStacioni Tiranë

Kei Sh.P.K
600Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 48 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë
Çmimi total: 15
1

15:07PogradecStacioni Pogradec

17:19TiranëStacioni Tiranë

Beam Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 41 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 53 minuta
Çmimi total: 15
1

15:21PogradecStacioni Pogradec

17:33TiranëStacioni Tiranë

El Alba 2 Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 27 minuta
3

18:00TiranëStacioni Tiranë

22:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 39 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.