GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Tepelenë, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:00PodgoricëStacioni Podgoricë

19:30TiranëStacioni Tiranë

Drita Travel
25€
2
Ndërrim në: Argjiro SH.P.KPritja: 1 orë
3

20:30TiranëStacioni Tiranë

23:58TepelenëStacioni Tepelenë

Argjiro SH.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 58 minuta
Çmimi total: 25

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.