GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Podgoricë, Mali i Zi Bruksel, Belgjikë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

18:00PodgoricëStacioni Podgoricë

00:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva
15€
2
Ndërrim në: Meti ComercPritja: 5 orë, 30 minuta
3

06:00PrishtinëStacioni Prishtinë

05:59BrukselStacioni Bruksel

Meti Comerc
100€
Kohëzgjatja totale:~35 orë, 59 minuta
Çmimi total: 115

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.