GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Peshkëpi, Shqipëri Prizren, Kosovë

1

08:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

11:03DurrësStacioni Durrës

Star - Trans - Or
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Gashi TravelPritja: 57 minuta
3

12:00DurrësStacioni Durrës

15:45PrizrenStacioni Prizren

Gashi Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 15 minuta
Çmimi total: 15
1

13:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

16:38TiranëStacioni Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 22 minuta
3

17:00TiranëStacioni Tiranë

20:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€

Informata

Kohëzgjatja totale:~6 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

13:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

16:03DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Kabashi ToursPritja: 57 minuta
3

17:00DurrësStacioni Durrës

21:00PrizrenStacioni Prizren

Kabashi Tours
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

17:03DurrësStacioni Durrës

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 57 minuta
3

18:00DurrësStacioni Durrës

22:00PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15
1

14:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

17:03DurrësStacioni Durrës

Kei Sh.P.K
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 57 minuta
3

18:00DurrësStacioni Durrës

22:00PrizrenStacioni Prizren

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 30 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.