GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Peshkëpi, Shqipëri Dushk, Shqipëri

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

13:00Selenice

13:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

15:12DushkStacioni Dushk

16:38Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

14:00Selenice

14:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

16:12DushkStacioni Dushk

17:38Tiranë

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

10:57PeshkëpiStacioni Peshkëpi

11:15VlorëStacioni Vlorë

Argjiro SH.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

11:30VlorëStacioni Vlorë

13:02DushkStacioni Dushk

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 5 minuta
1

13:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

15:00LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

15:11LushnjeStacioni Lushnje

15:23DushkStacioni Dushk

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

13:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

15:00LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Tibe Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

15:20LushnjeStacioni Lushnje

15:30DushkStacioni Dushk

Tibe Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~2 orë
1

13:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

15:00LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

15:20LushnjeStacioni Lushnje

15:32DushkStacioni Dushk

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
1

14:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

16:00LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Klid Ekspres Sh.P.KPritja: 11 minuta
3

16:11LushnjeStacioni Lushnje

16:23DushkStacioni Dushk

Klid Ekspres Sh.P.K
?Lekë
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
1

14:30PeshkëpiStacioni Peshkëpi

16:00LushnjeStacioni Lushnje

Elalba Trans Sh.P.K
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 20 minuta
3

16:20LushnjeStacioni Lushnje

16:32DushkStacioni Dushk

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
1

15:25PeshkëpiStacioni Peshkëpi

15:43VlorëStacioni Vlorë

Trans Dea
?Lekë
2
Ndërrim në: Elalba Trans Sh.P.KPritja: 17 minuta
3

16:00VlorëStacioni Vlorë

17:32DushkStacioni Dushk

Elalba Trans Sh.P.K
?€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 7 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.