GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Lipjan, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:20PejëStacioni Pejë

07:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Gjocaj Tours
5€
2
Ndërrim në: DidiPritja: 10 minuta
3

07:50PrishtinëStacioni Prishtinë

08:14LipjanStacioni Lipjan

Didi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

06:40PejëStacioni Pejë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
2
Ndërrim në: Shala TransPritja: 10 minuta
3

08:10PrishtinëStacioni Prishtinë

08:35LipjanStacioni Lipjan

Shala Trans
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5
1

06:40PejëStacioni Pejë

08:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Miroci
5€
2
Ndërrim në: Gmica TravelPritja: 15 minuta
3

08:15PrishtinëStacioni Prishtinë

08:40LipjanStacioni Lipjan

Gmica Travel
0.7€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5.7
1

07:00PejëStacioni Pejë

08:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: Titi TursPritja: 10 minuta
3

08:30PrishtinëStacioni Prishtinë

08:55LipjanStacioni Lipjan

Titi Turs
0.7€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5
1

07:20PejëStacioni Pejë

08:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Deli Abazi
5€
2
Ndërrim në: EdisonPritja: 15 minuta
3

08:55PrishtinëStacioni Prishtinë

09:20LipjanStacioni Lipjan

Edison
1€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 6
1

07:40PejëStacioni Pejë

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Orbita
5€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

09:15PrishtinëStacioni Prishtinë

09:40LipjanStacioni Lipjan

Lipjan Sh.P.K
0.7€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5.7
1

07:40PejëStacioni Pejë

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

Orbita
5€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 15 minuta
3

09:15PrishtinëStacioni Prishtinë

09:33LipjanStacioni Lipjan

Lipjan Sh.P.K
0.7€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 53 minuta
Çmimi total: 5.7
1

08:00PejëStacioni Pejë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: Zhur ToursPritja: 10 minuta
3

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:54LipjanStacioni Lipjan

Zhur Tours
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 54 minuta
Çmimi total: 5
1

08:00PejëStacioni Pejë

09:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berdyna Tours
5€
2
Ndërrim në: ErxhaniPritja: 10 minuta
3

09:30PrishtinëStacioni Prishtinë

09:48LipjanStacioni Lipjan

Erxhani
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 48 minuta
Çmimi total: 5
1

08:20PejëStacioni Pejë

09:40PrishtinëStacioni Prishtinë

Koha
5€
2
Ndërrim në: Lipjan Sh.P.KPritja: 10 minuta
3

09:50PrishtinëStacioni Prishtinë

10:15LipjanStacioni Lipjan

Lipjan Sh.P.K
1€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 6

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.