GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lipjan, Kosovë Pejë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:05LipjanStacioni Lipjan

14:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhur Tours
?€
2
Ndërrim në: Ballkani PejëPritja: 13 minuta
3

14:40PrishtinëStacioni Prishtinë

16:00PejëStacioni Pejë

Ballkani Pejë
5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 55 minuta
Çmimi total: 5
1

14:18LipjanStacioni Lipjan

14:43PrishtinëStacioni Prishtinë

Nexhi Comerc
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Berdyna ToursPritja: 17 minuta
3

15:00PrishtinëStacioni Prishtinë

16:20PejëStacioni Pejë

Berdyna Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 5
1

15:00LipjanStacioni Lipjan

15:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Mir Turs
?€
2
Ndërrim në: MonikaPritja: 18 minuta
3

15:40PrishtinëStacioni Prishtinë

17:00PejëStacioni Pejë

Monika
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

15:20LipjanStacioni Lipjan

15:42PrishtinëStacioni Prishtinë

Halimaj
?€
2
Ndërrim në: OrbitaPritja: 18 minuta
3

16:00PrishtinëStacioni Prishtinë

17:20PejëStacioni Pejë

Orbita
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

15:38LipjanStacioni Lipjan

16:03PrishtinëStacioni Prishtinë

Shala Trans
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 17 minuta
3

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 5
1

15:40LipjanStacioni Lipjan

16:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharri
?€
2
Ndërrim në: KohaPritja: 18 minuta
3

16:20PrishtinëStacioni Prishtinë

17:40PejëStacioni Pejë

Koha
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

16:00LipjanStacioni Lipjan

16:22PrishtinëStacioni Prishtinë

Bres Turs
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Try ToursPritja: 18 minuta
3

16:40PrishtinëStacioni Prishtinë

18:00PejëStacioni Pejë

Try Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë
Çmimi total: 5
1

16:16LipjanStacioni Lipjan

16:41PrishtinëStacioni Prishtinë

Erxhani
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 19 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
Çmimi total: 5
1

16:16LipjanStacioni Lipjan

16:41PrishtinëStacioni Prishtinë

Titi Turs
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 19 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 4 minuta
Çmimi total: 5
1

16:18LipjanStacioni Lipjan

16:43PrishtinëStacioni Prishtinë

Gmica Travel
?€
2
Ndërrim në: Gjocaj ToursPritja: 17 minuta
3

17:00PrishtinëStacioni Prishtinë

18:20PejëStacioni Pejë

Gjocaj Tours
5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 2 minuta
Çmimi total: 5

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.