GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Pejë, Kosovë Elbasan, Shqipëri

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 26 minuta
3

18:45TiranëStacioni Tiranë

19:34ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 34 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Star Bus KorçaPritja: 41 minuta
3

19:00TiranëStacioni Tiranë

19:49ElbasanStacioni Elbasan

Star Bus Korça
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~5 orë, 49 minuta
Çmimi total: 15
1

14:00PejëStacioni Pejë

18:19TiranëStacioni Tiranë

Tirana Metropol
15€
2
Ndërrim në: Tirana BusPritja: 56 minuta
3

19:15TiranëStacioni Tiranë

20:04ElbasanStacioni Elbasan

Tirana Bus
250Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
Kohëzgjatja totale:~6 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.