GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Novosellë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:05NovosellëStacioni Novosellë

14:40GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.3€
2
Ndërrim në: Alia ComercPritja: 10 minuta
3

14:50GjilanStacioni Gjilan

16:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Alia Comerc
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 3.8
1

14:35NovosellëStacioni Novosellë

15:10GjilanStacioni Gjilan

Egnatia
1.3€
2
Ndërrim në: MerkatoriPritja: 20 minuta
3

15:30GjilanStacioni Gjilan

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Merkatori
2.5€
Kohëzgjatja totale:~2 orë, 9 minuta
Çmimi total: 3.8
1

16:05NovosellëStacioni Novosellë

16:40GjilanStacioni Gjilan

Mensi
1.3€
2
Ndërrim në: EgnatiaPritja: 10 minuta
3

16:50GjilanStacioni Gjilan

18:04PrishtinëStacioni Prishtinë

Egnatia
2.5€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 59 minuta
Çmimi total: 3.8

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.