GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Novo Mesto, Slloveni Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

17:45Novo MestoStacioni Novo Mesto

06:15PrizrenStacioni Prizren

R-GASHI
50€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:45Novo MestoStacioni Novo Mesto

04:15PrishtinëStacioni Prishtinë

R-GASHI
50€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 2 orë, 10 minuta
3

06:25PrishtinëStacioni Prishtinë

08:10PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
5€
Kohëzgjatja totale:~14 orë, 25 minuta
Çmimi total: 55
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.