GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Nagavc, Kosovë Prizren, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

06:40Rahovec

06:53NagavcStacioni Nagavc

07:20PrizrenStacioni Prizren

Shehu 2000
?€

07:20Rahovec

07:33NagavcStacioni Nagavc

08:00PrizrenStacioni Prizren

El-Tours
?€

07:45Rahovec

07:58NagavcStacioni Nagavc

08:25PrizrenStacioni Prizren

Syla Tours
?€

08:15Rahovec

08:28NagavcStacioni Nagavc

08:55PrizrenStacioni Prizren

Fidani Turs
?€

08:35Rahovec

08:48NagavcStacioni Nagavc

09:15PrizrenStacioni Prizren

El-Tours
?€

08:40Rahovec

08:53NagavcStacioni Nagavc

09:20PrizrenStacioni Prizren

Lata
?€

08:55Rahovec

09:08NagavcStacioni Nagavc

09:35PrizrenStacioni Prizren

Emra
?€

09:05Rahovec

09:18NagavcStacioni Nagavc

09:45PrizrenStacioni Prizren

Rudi
?€

09:35Rahovec

09:48NagavcStacioni Nagavc

10:15PrizrenStacioni Prizren

El-Tours
?€

10:20Rahovec

10:33NagavcStacioni Nagavc

11:00PrizrenStacioni Prizren

Lenti
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.