GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Munich, Gjermani Ulqin, Mali i Zi

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:30MunichStacioni Munich

09:10PrizrenStacioni Prizren

Atmaxha
70€
2
Ndërrim në: AtmaxhaPritja: 50 minuta
3

10:00PrizrenStacioni Prizren

14:30UlqinStacioni Ulqin

Atmaxha
15€
Kohëzgjatja totale:~24 orë
Çmimi total: 85

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.