GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Mavrovë, Maqedonia e Veriut Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

12:59MavrovëStacioni Mavrovë

14:35ShkupStacioni Shkup

Gazmend Turist
?den
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: AlbusiPritja: 25 minuta
3

15:00ShkupStacioni Shkup

16:56PrishtinëStacioni Prishtinë

Albusi
8€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 57 minuta
Çmimi total: 8
1

14:14MavrovëStacioni Mavrovë

15:09TetovëStacioni Tetovë

Chikri Trejd
?den
2
Ndërrim në: Era ToursPritja: 21 minuta
3

15:30TetovëStacioni Tetovë

17:26PrishtinëStacioni Prishtinë

Era Tours
7€
Kohëzgjatja totale:~3 orë, 12 minuta

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.