GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Lozana, Zvicër Aeroporti Adem Jashari

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

17:00LozanaStacioni Lozana

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 2 orë, 16 minuta
3

19:00PrishtinëStacioni Prishtinë

19:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~26 orë, 45 minuta
Çmimi total: 103
1

17:00LozanaStacioni Lozana

16:44PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
100€
2
Ndërrim në: Trafiku UrbanPritja: 4 orë, 16 minuta
3

21:00PrishtinëStacioni Prishtinë

21:45PrishtinëAeroporti Adem Jashari

Trafiku Urban
3€

Informata

Kohëzgjatja totale:~28 orë, 45 minuta
Çmimi total: 103

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.