GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lluzhan, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

16:30Podujevë

16:46LluzhanStacioni Lluzhan

17:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Edona
?€

16:40Podujevë

16:56LluzhanStacioni Lluzhan

17:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Zhitia Turist
?€

16:50Podujevë

17:06LluzhanStacioni Lluzhan

17:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci
?€

17:00Podujevë

17:16LluzhanStacioni Lluzhan

17:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Ardhmeria
?€

17:10Podujevë

17:26LluzhanStacioni Lluzhan

17:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Metehia Turist
?€

17:20Podujevë

17:36LluzhanStacioni Lluzhan

18:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€

17:30Podujevë

17:46LluzhanStacioni Lluzhan

18:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Barileva Trade
?€

17:40Podujevë

17:56LluzhanStacioni Lluzhan

18:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Mentori
?€

17:40Podujevë

17:56LluzhanStacioni Lluzhan

18:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci Reisen
?€

17:50Podujevë

18:06LluzhanStacioni Lluzhan

18:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Beni Ii
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.