GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Prishtinë, Kosovë Lluzhan, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:51LluzhanStacioni Lluzhan

11:15Podujevë

Llapi T Reis
?€

10:20PrishtinëStacioni Prishtinë

10:51LluzhanStacioni Lluzhan

11:15Podujevë

Dita
?€

10:40PrishtinëStacioni Prishtinë

11:11LluzhanStacioni Lluzhan

11:35Podujevë

Flutra Reisen
?€

10:45PrishtinëStacioni Prishtinë

11:16LluzhanStacioni Lluzhan

11:40Podujevë

Beni Reis
?€

11:00PrishtinëStacioni Prishtinë

11:31LluzhanStacioni Lluzhan

11:55Podujevë

Mentori
?€

11:10PrishtinëStacioni Prishtinë

11:41LluzhanStacioni Lluzhan

12:05Podujevë

Besiana Travel
?€

11:20PrishtinëStacioni Prishtinë

11:51LluzhanStacioni Lluzhan

12:15Podujevë

Zhitia Turist
?€

11:30PrishtinëStacioni Prishtinë

12:01LluzhanStacioni Lluzhan

12:25Podujevë

Sadiku Kom
?€

11:40PrishtinëStacioni Prishtinë

12:11LluzhanStacioni Lluzhan

12:35Podujevë

Metehia Turist
?€

11:50PrishtinëStacioni Prishtinë

12:21LluzhanStacioni Lluzhan

12:45Podujevë

Besiana Travel
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.