GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Lebanë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

18:10Podujevë

18:38LebanëStacioni Lebanë

18:57PrishtinëStacioni Prishtinë

Metehia Turist
?€

18:20Podujevë

18:48LebanëStacioni Lebanë

19:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Dita
?€

18:30Podujevë

18:58LebanëStacioni Lebanë

19:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Batllava Tours
?€

18:30Podujevë

18:58LebanëStacioni Lebanë

19:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Besi Tours
?€

18:40Podujevë

19:08LebanëStacioni Lebanë

19:27PrishtinëStacioni Prishtinë

Toni Turs
?€

18:50Podujevë

19:18LebanëStacioni Lebanë

19:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci Reisen
?€

18:50Podujevë

19:18LebanëStacioni Lebanë

19:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Metehia Turist
?€

19:00Podujevë

19:28LebanëStacioni Lebanë

19:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Besiana Travel
?€

19:15Podujevë

19:43LebanëStacioni Lebanë

20:02PrishtinëStacioni Prishtinë

Edona
?€

19:30Podujevë

19:58LebanëStacioni Lebanë

20:17PrishtinëStacioni Prishtinë

Leci
?€

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.