GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Kolonjë, Shqipëri Prishtinë, Kosovë

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

14:26KolonjëStacioni Kolonjë

15:54DurrësStacioni Durrës

Tisa Travel
?Lekë
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Sharr TravelPritja: 36 minuta
3

16:30DurrësStacioni Durrës

21:30PrishtinëStacioni Prishtinë

Sharr Travel
15€
Kohëzgjatja totale:~7 orë, 4 minuta
Çmimi total: 15

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.