GjirafaTravel

Linjat e autobusit nga Klinë, Kosovë Prishtinë, Kosovë

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

15:30Istog

15:58KlinëStacioni Klinë

17:07PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€

16:00Istog

16:28KlinëStacioni Klinë

17:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Floriani
?€

17:00Istog

17:28KlinëStacioni Klinë

18:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Berisha Impex
3.5€

18:00Istog

18:28KlinëStacioni Klinë

19:37PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

16:28KlinëStacioni Klinë

17:22Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

Floriani
?€
2
Ndërrim në: BajriqiPritja: 11 minuta
3

17:33Fushë KosovëStacioni Fushë Kosovë

17:48PrishtinëStacioni Prishtinë

Bajriqi
?€
Kohëzgjatja totale:~1 orë, 20 minuta
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.