GjirafaTravel

Rezervo Online biletën e autobusit nga Klinë, Kosovë Esen, Gjermani

Linjat direkte

Linja pa ndalesa

07:15KlinëStacioni Klinë

07:14EsenStacioni Esen

Deva Tours
90€

Linjat indirekte

Linja me një ndalesë dhe me pritje të shkurtër

1

06:00KlinëStacioni Klinë

07:20PrishtinëStacioni Prishtinë

Berisha Impex
?€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 40 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59EsenStacioni Esen

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 59 minuta
Çmimi total: 90
1

06:38KlinëStacioni Klinë

07:47PrishtinëStacioni Prishtinë

Bala
3.5€
Bileta për këtë linjë nuk mund të blihet online
2
Ndërrim në: Deva ToursPritja: 1 orë, 13 minuta
3

09:00PrishtinëStacioni Prishtinë

08:59EsenStacioni Esen

Deva Tours
90€
Kohëzgjatja totale:~26 orë, 21 minuta
Çmimi total: 90
Fundi i rezultateve

Moti sot

A jeni student?

Për të përfituar zbritje për çdo rezervim, ju duhet të dërgoni:

    ID-në tuaj të studentit nga njëri prej universiteteve të Kosovës.

Pas verifikimit ne do ju dërgojmë kodin për zbritje.